1 / 10
Mercedes C klasa delovi(zaden trap) W204
99 €
06.09.2022 16:18

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 320

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

220 kw / 299 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Delovite se za C klasa 2007-2014godina
W204
Delovi od zaden trap toa sto e na slikite

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
072212198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам