1 / 7
Yugo 55 Zastava Delovi motor
77 €
06.09.2022 16:18

Неготино / Неготино

Марка:

Yugo

Модел:

55

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

60000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Motor odlicen
Menjac ekata ne grci vo nikoja
Alanser
Alternator
Farovi
Karburator
Amortizeri
Federi
Auspux
Bandasi so gumi
Brava za palenje
I se sto vi treba do strav
072212198

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
072212198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам