1 / 10
Bandasi bandazi Bmw 5x120 BMW
100 €
06.09.2022 16:18

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

5x120 15ki
Bandasite se ekstra moze so gumi moze i bez

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
072212198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам