1 / 12
DELOVI ZA OPEL ASTRA F 1993
555 €
Денес 08:49

Штип / Штип

Motor 1.4 8v menjac prednica zadnica amortizeri spirali bandazi enterier recaro orginal fabricki gsi farovi stopovi i drugi raboti
Prakam po kargo

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Stefan Durmis Dimitrov
Потврден огласувач
077520630***077520630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам