1 / 3
KOPACKI NIKE MERCURIAL
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 23:30

Битола / Битола

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

38

Боја:

Светло зелена

Se prodavaat kopacki nike mercurial skoro novi samo ednas upotrebeni
Kontakt
078303354

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Azem Aliloski
Dovledzik
Потврден огласувач
075444403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам