1 / 10
Golf 7 Bluemotion/Highline PARK PILOT registriran
11.000 €
11.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.08.2022 13:00

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Edinstvena vo MK so ova fabricno nivo na oprema VW Golf 7 Bluemotion/Highline
Премиум пакет на опрема
Asistent pri parkiranje(PARK PILOT)
1.6 TDI мотор 77 kW piano black vnatreshnost so alcantara sedishta dva ekrani vo boja
Registriran cela godina
Одлична состојба
Увезен од Германија

BLIND SENSOR
Avtomatsko kocenje ( emergency pre sense front)
Sistem za pratenje na lenta ( Active lane assist )
Composition Touch audio system (Touchscreen,Bluetooth, Mp3, SD Card x2,Interface, AUX - IN )
Multi Media - Interface MMI Navigacija
Senzori za pritisok na gumi
Dva ekrani vo boja
Pomosh pri vozenje (ukrutuvanje na volan so preden senszor za opasnost)
ABS
потпирач за раце
Bluetooth
патен компјутер
Електрични прозорци
Електрично странично огледало прилагодливо по положбата на возачот
Електричен имобилизатор
ESP
Isofix
LED осветлување
кожен волан
Алуминиумски тркала
сензор за светлина
Folow me светла што се прилагодуваат на патот
Мултифункционален волан
систем за навигација
сензор за дожд
Систем за контрола на притисокот во гумите
Водич за одржување
серво волан
звук систем
Старт / стоп систем
светла за дневно возење
контрола на патувањето
USB SD CARD
Централна
Бизнис пакет со радио композиција медиуми,
систем за помош на возачот:
сензор за слепи точки со асистент за паркирање,
систем за асистенција на возачот:
асистенција за паркирање (Парк асистент), систем за заштита на патници,
климатизација Климатроник 2-зони, метална боја, мултифункционален дисплеј Премиум (приказ во боја)
Мултимедијален интерфејс USB iPhone iPod со AUX-IN модул за навигација Откријте медиуми аудио систем
Навигација
фабрички затемнет

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasuvach BT
Потврден огласувач
071380606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам