1 / 1
Se prodava Opel Astra
1 €
06.04.2022 08:46

Демир Хисар

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Saasijata e ostetena motor i menjac extra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
075262328
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам