1 / 1
Haus Majstor
По Договор
22.11.2022 10:44

Аеродром / Скопје

Nudime kompletni haus majstorski popravki vo vasiot dom
.Bravarski raboti
.staklasrki raboti
.elektricarski popravki
.popravki na aluminiumski i pvc vrati i prozori
. Mestene amortizeri
.gradezni raboti

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075551439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам