1 / 12
Se iznajmuva stan vo centarot na Ohrid
1 €
03.08.2022 16:29

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

78 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

bul.Makedonski Prosvetiteli B/2/2 Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро. На само 150 метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Во близина на апартманот има голем број на кафичи, ресторани, маркети, градски плажи, итн. Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно. Има две спални со француски лежаи и во дневната има тросед и двосед на пуштање. Во него може да се сместат најмногу 6лица(2+2+2). Располага со: тераса; спална соба со LCD TV и панел; дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, , трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред; купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири и итн. За повеќе информации и резервации пишете ни во порака или јавете се на: 072777963

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Marina
Потврден огласувач
38972777963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам