1 / 11
KOMPLET 600 DENARI -----KAPA + TASNA + NOZ KREDITNA KARTICKA
600 МКД
06.09.2022 23:43

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

L

Боја:

Црвена

KOMPLET 600 DENARI -----KAPA + TASNA + NOZ KREDITNA KARTICKA
075-248-405
075-248-405

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам