Domashni jajca so dostava
1 €
06.04.2022 12:12

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam domashni jajca od kokoshka. Dostavuvam sam do Kisela Voda, Aerodrom i Centar.

Gojko 078 446 529

Категорија: Храна и готвење / Месо, салами и колбаси

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075232547
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам