1 / 4
STELS Guepard 850 EPS
9.000 €
14.05.2022 14:51

Брвеница / Тетово

Марка:

Останати марки

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2021

Модел:

Stels Guepard 850 EPS

Stels Guepard 850cc max nivo na oprema 2021god

Motorot e vo 100% tehnicki ispravna sostojba.

Vozen e edna sezona, odrzavan e vo ovlasten servis odkako e kupen.
Motorot e spremen za sezona bez nikakvi investocii vo nego.

Od oprema poseduva
servo
Kuka
Vinc
Led svetla
Kufer

Moze da se vidi sekoe vreme, lokacija Popova Shapka.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Gale
Потврден огласувач
071262453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам