1 / 1
Wi-Fi za ELEKTRICNA GITARA- Sajzer
49 €
Цената не е фиксна
06.04.2022 13:59

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Wi fi (UHF) za Gitara i Sintisajzer za svirenje bez kabli za prenesuvanje zvukot do mikseta.
Transmitter i Receiver so bateri recharge.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
077570678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам