1 / 2
Kukista ATX NZXT H510
4.200 МКД
Цената е фиксна
25.06.2022 12:37

Карпош / Скопје

Prodavam novi kukista

ATX Mid Tower Case NZXT H510 w/ Window 2x120 Black

ATX Mid Tower Case NZXT H510 w/ Window 2x120 white/black

ATX Mid Tower Case NZXT H510 w/ Window 2x120 Black/Red

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Kirca
Потврден огласувач
070364627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам