1 / 12
ЧОЈС-Atraktiven stan na ul.Jane Sandanski
126.000 €
04.10.2022 08:45

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ul.Jane Sandanski

Se prodava atraktiven stan na ul.Jane Sandanski (ramstor)so vk.povrsina od 90 m2 na 2 kat jugozapad orjentiran.
Kvalitetna gradba so kvalitetni zavrsni materijali.
Stanot se prodava namesten i prazen
Cena za prazen 126000 a za komplet namesten 144000 evra

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Trosoben stan vo Hristo Uzunov

750 €

ЧОЈС-Cetvorosoben,namesten stan vo Centar

145000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам