1 / 5
Деловен простор , канцеларии во Индустриска зона Неготино
1 €
05.12.2022 08:54

Неготино / Неготино

Квадратура:

340 m²

Се продаваат деловни простории , канцеларии во индустриска зона во Неготино . Се наоѓа на прв ред на обиколен пат со голем двор , погодно за канцеларии , соби за престој , ресторан .... Цена поволна . Информации на телефон , 075/265-242 Лазар , 075/216-343 Зоран .

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Лазар
Потврден огласувач
076444715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам