1 / 3
Kymco Xciting 500
1.950 €
Цената не е фиксна
21.06.2022 21:11

Струга / Струга

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Xciting

Километри:

15000

Kymco xciting 500i
17.000km
Spremen za sezona
Extra sostojba
Registracija cela sezona
Extra cena za kesh

Info samo na tel: 078357666

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

A.K
Потврден огласувач
078357666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам