1 / 6
Се продава лаптоп ACER E5-511
11.000 МКД
29.05.2022 17:23

Битола / Битола

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

До 1 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Се продава лаптоп ACER E5-511 серија, произведен 2015, со одлични перформанси, апгрејдуван хард диск SSD од 240GB со двегодишна гаранција, со инсталирани Windows и Browsers, како и полнач.
Повици после 15:00.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077953118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам