1 / 9
Polo 1.2 2005god
2.850 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 14:41

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Poloto e vo odlicna vozňa sostojba registriráno do 02.2023 1.2 benzín cena 2850evra ima klíma, elektrika na stakla, aerbeg centralno zaklucuvanje, noví gumi, nov akumulátor so garancija 2 god. noví bombini I svekici smeneti pred mesec dena redovno servisirana I odrzuvana motor na lance
CENATA ne e fiksna
077-938-209

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gjerasim
Потврден огласувач
078739914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам