1 / 4
Velosipedi
50 €
13.09.2022 06:11

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Trkacki 100 drugiot 50eur

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Jordan
Потврден огласувач
078380099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам