1 / 3
Se prodava Vlecna sluzba Hyundai, 1995 godina,
5.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.05.2022 11:50

Гази Баба / Скопје

Vlecna sluzba Hyundai, 1995 godina, solidni gumi, registriran cela godina

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Жарко
Потврден огласувач
078405948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам