1 / 4
Generic Xor 50ccm
600 €
Цената е фиксна
06.04.2022 22:54

Македонска Каменица / Делчево

Vo odlicna sostojba so smeneti :

Lageri na radalica
Semering
Radalica
Klip
Cilindar
Varijator
Kaish
Karburator

Poveke info na : 071/531-964 Hristijan

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Vele
Потврден огласувач
078261696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам