1 / 6
Upotrebuvan namestaj
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.04.2022 23:28

Аеродром / Скопје

Se prodava namestaj za domakinstvo.

Cena po dogovor.

Telefon za kontakt 072 931 838

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Margarita
Потврден огласувач
072931838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам