1 / 5
MV AGUSTA RR 1000 F4 CORSACORTA
13.500 €
21.06.2022 15:08

Битола / Битола

Марка:

MV Agusta

Вид:

Спортски

Година:

2012

Модел:

RR 1000 F4

Километри:

5000

MOTOROT E VO BESPREKORNA SOSTOJBA KAKO NOV..

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам