1 / 3
Se izdava
6 €
Денес 07:32

Штип / Штип

Квадратура:

36 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukan na atraktivna I frekventna lokacija .Na samata glavna ulica parking za poveke vozila alternativen za poveke dejnosti.
Ulica- Bulevar JNA naselba 8mi noemvri!
Za podetalni informaci na 078 430 157 Aleksandar.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078417499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам