1 / 2
Maxpuls kosacka za treva 1000w novi! Elektricna kosilka
3.700 МКД
12.03.2023 21:28

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Maxpuls kosacka za treva
MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM17

Моќност: 1000 W
Напон: 230-240V ~ 50Hz
Брзина во празно: 3450 вртежи во минута
Волумен на корпа: 50L
1 година гаранција

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Се продава од: Претпријатие

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Nozica nozicki maxpuls bateriski makazi NOVOO

6500 МКД

Secilo za trimer motorna pila za trimer МОТОРНА ЗА ТРИМЕР

1999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам