1 / 3
PLAC 726 m2 VLASKI PAT
1 €
Цената не е фиксна
Денес 11:37

Кичево

Квадратура:

726 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac nasporti postata Rastanski pat od 726 m2 , za poveke informacii 078 833 823

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078833823
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам