1 / 1
ЗАТВАРАЧИ ЗА ЧЕШМА 1/2 И 3/8
80 МКД
07.04.2022 11:55

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат затварачи за чешма
прописни и бесконечни,нови од затворен дуќан.
Цена на големо 80,00 ден
Плаќање во готово или на фактура
Вртете само на овој број 070 233 223

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
070270176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам