1 / 1
PRIDRUZNICKA
По Договор
300 €
16.08.2022 23:01

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Практиканти, Работа за студенти

Пол :

Женско

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

se baraat dve devojki atraktivni poveke info na veljanovskifilip@yahoo.com moze i od drugi gradovi

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
07193203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам