1 / 1
Se prodava detski krevet
9.000 €
07.04.2022 13:37

Велес / Велес

Se prodavaat 2 detski kreveti koristeni samo 2 meseci,so 3 fioki i duseci orginal. Krevetite se beli Cena po dogovor

Категорија: Беби и Детски производи / Останато

Се продава од:

Toshe
Потврден огласувач
072219364
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам