1 / 3
Aparat za filter kafe Bosch
2.000 МКД
20.06.2022 10:03

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava aparat za filter kafe,marka Bosch,nov,neotpakuvan.Cenata ne e fiksna

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
072/213-332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам