1 / 2
Piaggio Beverly 125
1.290 €
24.05.2022 01:17

Велес / Велес

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2005

Модел:

Beverly 125

Километри:

20000

Prodavam Beverly 125cc
Pominati 21.000 km
Redovno servisiran

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Luka
Потврден огласувач
078482902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам