1 / 8
Golf VII
11.000 €
Цената е фиксна
29.08.2022 22:03

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Golf 7 vo odlicba sostoba moze zanena so Automatik kola za podetalni info 070251332 Basri

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mujo
Потврден огласувач
070229263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам