1 / 7
Audi a6 3.0 2012
18.999 €
07.04.2022 15:43

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

204 kw / 277 ks

Kласа на емисија:

Останато

Audito e vo perfektna sostojba , bez nitu gram farba vo nejze.
SO SERVISNA ISTORIJA!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Auto
Потврден огласувач
070902391
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам