1 / 2
Stokke v5 vo odlicna sostojba
700 €
17.09.2022 13:02

Велес / Велес

Se prodava cel komplet Stokke V5 kolicka, vo odlicna sostojba, so site mozni dodatoci (drzac za casa, cador za sonce, pokrivka za dozd, cel zimski set, korpa za novorodence, transporter) info na telefon 078-459-942

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Anisija
Потврден огласувач
078459942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам