1 / 12
Taburetki
1.200 МКД
13.07.2022 08:05

Битола / Битола

Izrabotka na kvalitetni taburetki boja model i dimenzii po vas izbor.Prajkame po kargo.Cenata e razlicna zavisno od modelot.Isto se izrabotuvaat i ukrasni pernici za na paleti za vo dvor.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

elena
Потврден огласувач
078398894
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам