1 / 12
TIPLERKA TIPLERICA VITAP ITALY
1.890 €
01.02.2023 07:41

Куманово / Куманово

TIPLERICA VITAP SO DVE GLAVI I TOA SO PO 21 BURGIJA BUSI HORIZONTALNO I VERTIKALNO KOMANDA SO NOZEN PEDAL DOLNEN AGREGAT SE POMESTUVA LEVO DESNO PO POTREBA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

miro 00
Потврден огласувач
070709731 - 071311483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам