1 / 3
Vespa Yiying 150cc - 4 takten 2009 godina
500 €
Цената е фиксна
06.09.2022 14:13

Битола / Битола

Марка:

Vespa

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

Yiying

Километри:

15000

- Se prodava vespa Yiying 150cc,Novi gumi, se e ispravno, 15.000km . 4,takten. So dokumenti i prevod .Cena:500€ fiksna,fiksna.

Kontakt telefon:
☎️075-307-699☎️

☎️075-307-699☎️

☎️075-307-699☎️

☎️075-307-699☎️ Aleksandar.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

💬
Потврден огласувач
.
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам