1 / 2
se prodava stan od 45M2
По Договор
14.05.2022 21:28

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

45 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ohrid

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na dobra lokacija blisku h flamengo i blisku do pazar i do plaza za poveke informacii javete se na telefon ili viber.070 670 079

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Sashe
Потврден огласувач
070670079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам