1 / 10
Vrati i prozorci staklarnici drveni
2.000 МКД
27.10.2022 10:21

Куманово / Куманово

2 prozorci dupli 120 na 200 po 1000den eden, staklarnik 2,40 1000den vlezna vrata so kasa 1000den vnatresni duplo vrati so kasa 1000den. Se komplet 2000den

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
078305130
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам