1 / 1
Se izdava dukan (deloven prostor) vo CENTAROT NA SHTIP
350 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
22.04.2022 13:00

Штип / Штип

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukan na odlichna lokacija vo CENTAROT na SHTIP na dobro poznatata ulica EDNOSMERNA.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Keti Maneva
Потврден огласувач
078422168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам