1 / 5
Корнизи
По Договор
05.06.2022 12:51

Скопје Центар / Скопје

Се продаваат корниз-шипка со сите додатоци,димензии од 210до 385
Цена по договор

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Корнизи

Се продава од:

Jasmina
Потврден огласувач
071 320 591
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам