1 / 6
Extra povolna kuća vo blizina na stadionot
129.999 €
25.10.2022 15:49

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

580 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

442 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Drenovec

Top ponuda vo agencija Chanak ⚡️⚡️⚡️
Prodažba na samostojna, semejna kuća so dva posebni vleza na mirna lokacija vo neposredna blizina na stadionot. Ima prekrasen pogled kon stadionot i gradot!

📏POVRŠINA:
► Plac 530 m2
► Stan.pov 285 m2
► Dvorno mesto 442m2

⛳️ LOKACIJA: Drenovec

► RASPORED: Prizemje
• Garaža
► RASPORED: Kat 1, 2
• Dnevna soba so kujna i trpezarija
• Spalna soba 1
• Spalna soba 2
• Banja
• Terasa

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot.

Info: ☎️ 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 071/280-333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам