1 / 6
se prodava LOZJE
По Договор
22.05.2022 21:22

Велес / Велес

Квадратура:

2500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava lozje 2.5 dekara ima i sidana soba lozjeto se naogja na avtopat karsi benzinska pumpa na Makpetrol za poeveke inforamci javete se na tel. 070 670 079 sase moze i na viber

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Sashe
Потврден огласувач
070670079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам