1 / 1
Kamp vo Krani
По Договор
05.06.2022 16:24

Неготино / Неготино

Kampot e renoviran, ima sopstveno WC so banja, opremena kujna so elementi. Kampot e zagraden taka sto kampot sluze samo za spalna, a napred e dnevna. Vo odlicna sostojba e i moze da se vide vo sekoj noment. Info 076206240

Категорија: Останато

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
075923555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам