1 / 4
Kompjutersko biro
4.600 МКД
28.06.2022 11:29

Велес / Велес

Се продава одлично сочувано компјутерско биро со фиоки, полица на извлекување за тастатура и помошно столче за монитор.
Димензии на бирото 130х60cm.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
076361656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам