1 / 2
Camec
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2022 16:44

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se prodava camec koristen edna sezona
Dolzina 6,5 metra
Sirina 2,20
Registrirano za 11 lugje spremno za sezona

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
075612809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам