1 / 4
aparat za zavaruvanje argon oerlikon dtg 201 schweiz
480 €
Денес 09:01

Куманово / Куманово

aparat za zavaruvanje rostfraj i drugi obojeni i ne obojeni metali 200A top svajcarski brend vo odlicna sostojba ima opcija za elektricno zavaruvanje / NE ZAVARUVA ALUMIN !!! NE ZAVARUVA ALUMIN !!!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

z.d
Потврден огласувач
070709731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам