1 / 12
КУЌА ОД 170 М2 И ДВОР ОД 246 М2 -нас.Г. ОРИЗАРИ
68.000 €
26.10.2022 13:52

Битола / Битола

Број на соби:

7

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

246 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Куќата е на одлична локација во Г.Оризари во непосредна близина на главниот пат кај ресторан Лозар. Куќата е реновирана (демит фасада,пвц дограма) и истата се состои од приземје во кој се распоредени кујна,трпезарија, дневна соба, купатило и предсобје а на катот има три спални соби. Исто така има уште еден стамбен објект од 54 м2 кој е во завршна фаза на реновирање и помошен објект од 27 м2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

КУЌА Г. ОРИЗАРИ на излезот од Битола

55000 €

КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЈЕНИМАЛЕ

55000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам