1 / 4
Parcela od 1000m2 vo selo Lešok
26 €
16.05.2022 14:48

Тетово / Тетово

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradežna parcela od 1000m2 selo Lešok.

Parcelata ima pristap do voda, struja i pat.

Cena: 26.000 evra.

Za poveḱe informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 277

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava parcela od 10340m2 na vlez vo s.Ajvatovci Skopsko

110000 €

Parcela-niva od 2709m2 vo s.Tearce

8150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам